שולחן שרטוט יכול באמת להקל על חייך המקצועיים

לא יהיה דיפלומטי לומר שכל האפשרויות עומדות על הפרק אם נאמר זאת לטבלת הניסוח ביחס לשימוש וריבוי המטרות בהן. טבלאות שרטוט עדיין באופנה והן בחירה מועדפת מכיוון שהם מספקים למשתמשים הביתיים והמשרדיים הזדמנות לקבל אותם לשימוש רב פנים.

רקע היסטורי לשולחן השרטוט הוא שהם שימשו כעתיקות שנעשו בעבודת יד מעץ אלון מלא בעיצוב עם אביזרי פליז שימשו בעבר סמל למעמד. אמנם הפכנו ליותר פרקטיים וכמובן תובעניים בסגנון החיים העכשווי, אבל עדיין יש לזה משמעות רבה מכיוון שזו דרך בטוחה יותר להגן על קניין רוחני.

הזמנים העכשוויים שינו כמעט לחלוטין את הדרך בה אנו חיים ואת האופן שבו אנו מנהלים את הפעילות היומיומית שלנו. אבל למרות הופעתו של מנגנון עיצוב בעזרת מחשב, אדריכלים ומעצבי מבנים עדיין מסתמכים על הדפסי כחול שנעשו בעיפרון על שולחן השרטוט שלהם. יש להם מטרות מרובות כמו ציור, כתיבה ושרטוט על גיליון נייר גדול כפי ששימשו בתקופות טרום-תעשייתיות וכעת הם הוחלפו בפלטרים מודרניים שמגדילים את התמונה או סקיצה למספר פעמים עבור איורים טכניים מדויקים או מציג.

שולחן שרטוט נקרא לפעמים גם שולחן מכני שכן מכשירי ציור שונים כמו סט מרובע, מגן; נעשה שימוש בעקומה צרפתית, סטנסיל וכו'. שולחנות מודרניים מורכבים ברובם מפלדה, מהסיבה ששולחן עשוי פלדה קל משקל בהשוואה לאלו העתיקים וגם מספק חוזק וקל לנשיאה. לוח שרטוט טיפוסי מורכב מגיליון עבה של לוח סיבים דחוס עם למינציה של פורמייקה המוברגת עם שאר המסגרת.

לשולחנות השרטוט מתוצרת פלדה יש ​​אפשרות להתקין חיבורים מכניים לשליטה בגובה ובזווית של משטח הלוח. דוושת רגל בודדת משמשת לעתים קרובות יותר כדי לשלוט בתנועה זו ומשקל נגד כבד העשוי מעופרת מקושר גם כך שאם דוושת הרגל משתחררת בטעות, לוח השרטוט לא יקפוץ למצב זקוף ופוגע במשתמש.

כיסוי לוח המורכב מיריעת ויניל דקה משמש כדי לספק משטח אופטימלי לשרטוט וכן מספק כיסוי מפני מצפנים ומחוצצים שעלולים לפגוע במשטח העץ של השולחן. כיסוי הלוח אם אינו מנוקה כראוי כדי למנוע הצטברות גרפיט על פני הלוח עלול לגרום לשרטוטים חדשים ללכלך. בקצה התחתון של השולחן בנוי מגש רב תכליתי שישמש מקום למנוחה של עפרונות שרטוט.

יתרון נוסף של טבלת שרטוט הוא שניתן לחבר אליהם שותפים כמו סרגל מקביל קבוע השווה לרוחב השולחן ונע במקביל בכיוון מעלה ומטה לשולחן. חלקם כוללים גם מאזניים מכוילים מראש ומגנים מובנים כדי לספק מדידות מדויקות.

מנועים חשמליים מוצגים לאחרונה כחידוש לשולחנות אלה, המשולבים רק כדי להתאים את זווית משטח השרטוט. שולחנות פלדה אלה כבדים כמו עץ ​​אלון ישן אבל יש להם מערכת כוונון כפתורי לחיצה והם הרבה יותר קלים מאשר השולחנות הקודמים. אך יחד עם זאת, אם תבחרו בשולחן שרטוט כפתורי לחיצה על הניידות שלו עלולה להיפגע מכיוון שהם משולבים במנועים כבדים ומפעילים שהחזירו את משקלו לאותו עמיתים ישנים מעץ אלון מלא.

קומץ של מאפיינים ועיצובים עם אפשרויות מגוונות ששולחן מציע כדי לספק את הנחישות של משרטט וגם של אדריכל; זה הפך לחלק בלתי נמנע מכל בית ומשרד. אם אתה מחפש הצעת ערך גבוהה אז טבלת שרטוט מציגה חוויה מתגמלת בחיי העבודה שלך במובנים רבים.Source by Rakesh Sharma Jack

כתיבת תגובה