שמיכות נייר (רפידות יצירה) כשמיכות הובלה ואחסון

שמיכת נייר? למעבר דירה? כנראה שמעולם לא שמעת על זה.

כאשר בוחנים לארוז רהיטים למעבר דירה או אחסון אנשים רבים חושבים על שמיכות העברת קווילט כבחירה ראשונה. זה נכון לחלוטין, אבל מה יקרה אחרי שתסיים את המהלך?

אתה נתקע עם חבורה של שמיכות מעבר שלא תזדקק להם בעתיד הנראה לעין… אתה יכול לנסות למכור את זה ב-e-bay, אבל מכירות פומביות מקוונות של שמיכות הובלה ואחסון כבר מלאות בשמיכות אריזה משומשות למכירה ואתה תצטרך למכור את שמיכות המעבר שלך בזול, מה שאולי אפילו לא שווה את הטרחה.

ישנה חלופה לשמיכות נעות מרופדות בד שהיא שמיכות נייר, שמיכת אריזה מנייר חום או רפידות יצירה.

אנשים רבים פשוט לא יודעים שקיימת אפשרות זו. שמיכות לאריזת נייר עדיף למעשה להשתמש מאשר שמיכות נעות מרופדות, כאשר אתה מכניס את הפריטים שלך לאחסון לטווח ארוך. הם נקיים, נושמים, קלים ואינם תופסים יותר מדי מקום נוסף.

שמיכות נייר הן ידידותיות לסביבה, הן עשויות ממשאבים מנוהלים וניתנות למחזור ב-100%. שמיכות נייר מספקות באופן אמין הגנה על פני הריהוט לאחסון ומעבר כולל משלוח יצוא ימי לאקלים חם. שמיכות להזזה ואריזת נייר הן נקיות, חזקות ונושמות/נקבוביות כדי להגן על משטחי עץ בסביבות לחות ולחות. הם עולים הרבה פחות משמיכה נעה. ואחרי שתסיימו עם המעבר – תוכלו פשוט לשים אותם בפח למיחזור.

אז מה זה שמיכת נייר?

שמיכות הנעות מנייר הן מוצר טבעי, המיוצר מחומרים ממוחזרים. הכיסוי ניתן לשימוש חוזר וניתן למיחזור מלא ואלטרנטיבה ירוקה לשמיכות וכיסויים רהיטים אחרים. לשמיכת נייר שתי שכבות חיצוניות של נייר עמיד ושלוש שכבות פנימיות עם רקמה רכה כמו נייר המספקת ריפוד.

איך זה נעשה:

שמיכות נייר בנויות משתי שכבות חיצוניות של נייר קראפט חום ושלוש שכבות פנימיות של נייר קל משקל. שלוש השכבות הפנימיות יכולות להיות מורכבות מנייר עיתון, קראפט קל משקל, טישו, מגבות מזויפות, טישו או ניירות לא ארוגים.

העברת נייר ואריזה שמיכות מגיעות ברוחב סטנדרטי של 42", 48", 54" ו-60 אינץ' וניתן לחתוך כמעט לכל אורך.

לדפנות שמיכות אריזת נייר יש קצה מקופל היוצר שמיכה עמידה יותר ומקטין את הסיכוי לחיתוך נייר.

במה להשתמש

שמיכות נייר אידיאליות לשימוש עם כל רהיט שעשוי לשמור על לחות או להיות רגיש לחלודה. כאשר הלחות שנשמרת מתאדה בתנאים חמים היא תתעבה אם היא מוגבלת בפוליאתילן. מים יכתימו עץ ​​ויגרמו לעובש, על מתכת הם עלולים לגרום לחלודה. שמיכות נעות רגילות גם נושמות, כמובן, אבל בגלל עובי החומר המרופד הן ישמרו על לחות זמן רב יותר והיא גם תספוג יותר לחות משמיכת נייר. שמיכת העברת נייר יכולה לשמש על כל רהיט ששמיכות נעות אחרות יכולות לשמש עבורו:

שולחנות עץ ושולחנות משרדיים, שולחנות זכוכית ושולחנות קפה, ראשי מיטה, שולחנות איפור, שידת מגירות, רהיטי נצרים, רהיטים עתיקים, ארונות בגדים, ארונות ליד המיטה ועוד. שמיכות נייר יכולות לשמש גם כחומר ריפוד למילוי קופסאות או כדי להקים חפצים שבירים: פשוט תקרעי את שמיכת אריזת הנייר ותחבי איתה קופסאות תנועה.

שמיכות תנועה משובצות באיכות פרימיום מספקות ריפוד טוב יותר לעטיפת הרהיטים, הן עמידות ועמידות כמובן לאורך זמן, אבל לא בהכרח צריך את זה לתנועה בודדת, וכל התכונות הללו כרוכות בהוצאות הרבה יותר גדולות.

כאשר אתה צריך כיסויים לטווח ארוך אחסון או משלוח, או הובלה בודדת, שמיכות אריזה לא צריכות להיות נצחיות, להיות עמידות וכבדות, הן רק צריכות לעזור לך לעבור את המהלך. שמיכות נייר (רפידות יצירה) שנועדו לספק כיסוי ולהגן על רהיטים מפני אבק, אור ושריטות קלות, כך שהרהיטים לא דוהים ומאובקים במהלך אחסון ארוך. רפידות נייר זולות מאוד וקל משקל אשר ישרת אותך היטב בעת משלוח מכולה לחו"ל או אפילו שימוש מקומי עבור מעבר בלוק.

בנוסף, הם ניתנים למיחזור מלא, כך שלאחר השימוש אתה יכול פשוט לשים אותם בכלי מיחזור. זה חוסך את הסביבה וחוסך לך כאבי ראש בהתמודדות עם שמיכות נעות משומשות.

פתק: אל תתייאשו משימוש בשמיכות רגילות, אבל הפכו את שמיכת הנייר לתוספת חסכונית וידידותית לסביבה לרשימת האריזה שלכם. ואם אתם מחפשים לחסוך בעלויות במעבר, הגיוני לרכוש שמיכת נייר יחד עם שמיכות הובלות רגילות. קבלו שמיכות נעים מרופדות לרהיטים כבדים שזקוקים ליותר ריפוד וקבלו שמיכות לאריזה מנייר לרהיטים קלים יותר או לפריטים שיישארו באחסון לאורך זמן. אתה יכול גם לעטוף רהיטים תחילה בשמיכות נייר ולאחר מכן לגרום למובילים להשתמש בשמיכות הנעות שלהם, שאותן הם יוציאו באחסון והפריט שלך יישאר מכוסה בתוך יחידת האחסון ומוגן היטב במהלך עבודת ההובלה.Source by Jeff Morgan

כתיבת תגובה