שעון סבא של אדוארד מאייר

איכות גבוהה במחירים נמוכים באינטרנט!

כשאתה קונה שעון אדוארד מאייר סבא אתה מראה את הטעם הטוב שלך ואם אתה קונה באינטרנט אתה מראה את האינטליגנציה שלך. לחנויות המקוונות אין את התקורות הגבוהות שמגיעות עם חנות רהיטים או שעונים גדולה באזור יקר של העיר. המשמעות היא שהם מסוגלים להציע שעוני איכות יקרים כמו שעון הסבא של Edward Meyer במחירים נמוכים בהרבה.

כל עוד אתה מוכן לעשות קצת הרכבה של לוחות העץ כשתקבל אותו, אתה יכול לקבל את שעון הסבא החלומות שלך במשלוח עד דלתך. זהו פריט ריהוט עץ קלאסי יפהפה שיפאר את הבית שלך ויזכה להערצה על ידי חבריך. אם אתה רוצה לקבל את המחירים הטובים ביותר האפשריים, תסתכל באינטרנט כי זה בכלל לא יוצא דופן למצוא שעון מארז ארוך של אדוארד מאייר בחצי מחיר מחירון. הנה שלושה שעוני סבא מאיר שיעזרו לך לבחור:

שעון סבא אדוארד מאייר – זכוכית משופעת (HHGFCBEV) – דגם זה כולל חזית זכוכית משופעת המאפשרת לך להתפעל משלוש הגלגלות והמטוטלות הדקורטיביות מפליז שבפנים. המארז עשוי מעץ מלא ומרוכב ופורנירים כאחד ובעל גימור דובדבן כהה למראה עשיר. הצלצולים המוזיקליים מאוד מצלצלים בשעה ופעם אחת בחצי השעה.

כדי לתקן את השעון אם הוא מתחיל ללכת מהר או לאט, אתה רק צריך לעשות התאמה קטנה למטוטלת. הרהיט המקסים הזה בעיצוב קלאסי בגודל 75 ¼" x 22" x 10" ויש דגם קטן יותר בגודל 75 ¼" x 19" x 10". ניתן לשלוח אליכם שעון סבא של אדוארד מאייר ואחרי שהרכבתם כמה חלקים הוא מוכן לתצוגה. ניתן לקנות את הדגם הזה באינטרנט תמורת כ-209 דולר.

שעון סבא של אדוארד מאייר (HHGFCBEV) לדגם זה יש גם פאנל קדמי מזכוכית משופעת. עם זאת, זה שעון מאוד יוצא דופן מכיוון שיש לו גימור שחור דרמטי עם שיבוץ אם הפנינה אטרקטיבי להשלמת עיטור המשטח היפה. כמו כל שעוני סבא של אדוארד מאייר, גם לזה יש צלצול מלא בשעה ואחד בודד בחצי השעה.

מה שהופך את הדגם הזה למעניין יותר עבורי הוא הגימור השחור המבריק שגורם לו לבלוט מהשעונים הארוכים מעץ חום הרגילים. גודלו 75 ½ x 18 אינץ' x 9 ¾", כך שאם המקום מצומצם, הדגם הזה טוב להתאמה לאזור קטן בחדר שלך. מחיר המחירון הוא 674 דולר, אבל אתה יכול למצוא אותו ב-328 דולר ו-298 דולר באינטרנט!

כל שעוני הסבא של אדוארד מאייר הם שעוני 31 יום, מה שאומר שאתה צריך לגלגל אותם רק פעם בחודש. הם מגיעים עם מפתח מתפתל והוראות טיפול בתוספת אחריות לשנה.

כולם מדגישים את העובדה שאם תשקיעו בשעון סבא יקר זה יהיה ירושה במשפחתכם לדורות הבאים. אבל אני חושש שאני יותר אנוכי מזה! אני לא ממש מעוניין לשבור את הכיס כדי שהדורות הבאים יוכלו ליהנות מרהיט שעלה לי הון תועפות!

למרבה המזל, מכיוון שחנויות מקוונות מגיעות לשוק גדול בהרבה מחנויות הרהיטים והשעונים המקומיות שלך, הן יכולות לנצל את ההנחות הגדולות לקנייה בכמות גדולה. כך הם יכולים להוריד את המחירים של חפצי יוקרה אלגנטיים כמו שעון סבא אדוארד מאייר עד לרמה שכולנו יכולים להרשות לעצמנו! ואני אשתה לזה!Source by Hassan Ouda

כתיבת תגובה