תכניות שולחן בלק ג'ק עשה זאת בעצמך

מתי בפעם האחרונה הלכת לבית של חבר שלך לשחק קלפים, רק כדי לגלות שאתה משחק על שולחן המטבח שלו? אם אתה כמוני, זה קורה הרבה. למה? מכיוון שהשגת שולחן לבלאק ג'ק יכול להיות יקר, אז רוב האנשים לא רוצים לבזבז את הכסף. במקום זאת, הם פשוט ממשיכים לשחק על שולחן המטבח.

אני לא יודע מה איתכם, אבל אני לא מפחד לעבוד קצת על פרויקט עשה זאת בעצמך כדי להשיג את מה שאין לחברים שלי כרגע. בניית שולחן בלאק ג'ק משלך באמת לא כל כך קשה, במיוחד אם יש לך תוכניות טובות או שרטוטים שמספקים לך הנחיות צעד אחר צעד. אם יש לך כמה מהכלים הדרושים, ומספיק ניסיון בעיבוד עץ כדי לדעת איך להשתמש בכלים שלך, גם אתה יכול לעשות זאת בעצמך וליצור שולחן בלאק ג'ק משלך כמוני.

יש כמה פריטים שתצטרכו כדי לשחק בלאק ג'ק וכדי לבנות את השולחן החדש שלכם. עבור השולחן תצטרך חתיכת לבד בגודל 6X3 רגל. תצטרך כמה לוח חלקיקים מעובה, כמה מחזיקי כוסות, ריפוד ורגלי שולחן. תצטרך גם כמה ברגים ודבק עץ. יש עוד כמה פריטים, כולל הוראות צעד אחר צעד שיעזרו לך לבנות את השולחן שלך בצורה נכונה, וחבר.

ברגע שיש לך את תוכניות שולחן הבלאק ג'ק שלך שנותנות לך הנחיות צעד אחר צעד, תהיה לך את הרשימה המלאה של הכלים והציוד שאתה צריך כדי להשלים את פרויקט ה-DIY שלך. הקפד לעקוב אחר כל אזהרות הבטיחות בעת השימוש בכלים החשמליים שלך, וזכור את הפתגם הישן לעיבוד עץ, למדוד פעמיים… לחתוך פעם אחת. לאחר קצת עבודה, יהיה לך שולחן הבלאק ג'ק החדש שלך. נחשו מה, עכשיו תוכלו לארח את המפגש הבא ותוכלו להשוויץ בשולחן החדש שלכם. פעם אחת, לא תשחקו על שולחן המטבח ומי יודע, אולי אפילו תעוררו את החברים שלכם להכין שולחנות משחק משלהם לשעות של כיף בביתם.

עכשיו, אני שומר את החלק הטוב ביותר לסוף. בהתאם לכללים שבהם אתה משתמש בדרך כלל, אתה יכול לומר שמי שמארח את המסיבה זוכה להיות סוחר. אם זה אתה, הסיכויים שלך לזכות פשוט גדלו באופן דרמטי. למה אתה חושב שאתה לא יכול להתמודד בקזינו? זה נכון; הדילר מנצח לעתים קרובות יותר מהשחקנים. בכל מקרה, תהנה להכין את השולחן החדש שלך עבור בלאק ג'ק ותהנה מהמשחק.Source by Lawrence Godwin

כתיבת תגובה