תריסי ברמודה

תריסי ברמודה מוסיפים כישרון אי אקזוטי לקישוט הפנים של בתים ומשרדים. הם התריסים הטובים ביותר כדי להעניק לבית שלך עיצוב אישי וטעם בינלאומי. תריסי ברמודה זמינים בעיצובים שונים, הם המועדפים ביותר בקרב המעצבים להגנה המורחבת על ידם לקירות מפני השפעות מזיקות של אור שמש ישיר.

בשל המראה המדהים והייצור הדקורטיבי המגוון שלהם, התריסים הללו מועדפים ביותר על ידי קהילות החוף והמדבר. ניתן לפתוח אותם מהזווית האופקית מה שמבטיח הגנה חזקה מאור השמש מבלי להשפיע על זרימת האוויר החופשית. אף על פי שהוא תוצר נגזר של תרבות החוף של ברמודה, אך למשיכה הדקורטיבית שלה יש השפעה בין-תרבותית ללא קשר למיקומים גיאוגרפיים. כעת, הם מבוקשים מאוד לשימוש הגובר שלהם על ידי חוץ רבים ברחבי העולם.

הקווים השמנמנים והיופי המופלא של תריסי ברמודה מסונתזים היטב עם טעם ומרקם טבעיים של עץ אותנטי. תריסי עץ בשל הפרטים הקטנים המעוצבים שלהם מעניקים כישרון נפלא לקישוט הבית או העסק שלך. עצים באיכות גבוהה כמו אורן, עץ סקויה ומרקם גרגירי ארז אדום שיוצרו עליהם שווים את ערך הכסף שלך. הצבת צביעה בהתאמה אישית על התריסים מוסיפה לערכם הדקורטיבי.

תריסים אלו מיועדים בעיקר לבתים טרופיים ויעילים לשימוש נגד הגנה מפני קרינה והגנה סבירה מפני סערות. מספיק פאנל של התריסים כדי לכסות את כל החלון. הוא מקובע עם זרוע תמיכה בהתאמה אישית כך שהמוצר תלוי מלמעלה ונשאר במצב פתוח כדי להבטיח רוחות ים במהלך תנומות אחר הצהריים.

בחירת תריסי ברמודה

בעת בחירת התריסים שלך, יש להקפיד על הדברים הבסיסיים הבאים.

גודל: גודל נכון הוא הגורם הסיבתי ביותר בהצעתך לעיצוב חיצוני של החלון. לפני הזמנת התריס, הקפידו על מדידה נכונה של החלון שלכם. גם אם תריסי הברמודה שלך אינם פונקציונליים, גודלם כראוי הוא הדרישה הגדולה ביותר לקישוט בטוב טעם של הבית שלך.

מידות מסילה ומסילות: לפני התקנת המוצר יש לוודא שיש לאזן את מידות הסלטות והמסילות לגודל הכללי של התריס. כדי למנוע מהחלון שלך לחסום את הבריח הצדדי, אסור להזיז את המסילה המרכזית לאבנט ולבריח מבפנים.

איכות עץ: שימוש בעץ איכותי ועמיד בפני ריקבון כמו ארז אדום או מהגוני בטוח יעניק אורך חיים ארוך ומראה טוב יותר לתריסים. תריס עבה יותר, אם כי צריך יותר טוב למסילות ותריסים בעובי 1-5/16 אינץ'.

הגנה על התריסים שלך: לכו תמיד על מכסה. מכסה נחושת הוא אופציה חכמה למרות שאלומיניום שימושי וחסכוני יותר. לפני החלת צבעים עליהם השתמש פריימר טוב. לעולם אל תשכח לצבוע מחדש כל צבע כושל באופן מיידי כדי להבטיח את אורך החיים.

מפרט החומרה: החומרה חיונית לא פחות למראה הכללי של חלונות. חומרת תריס צבוע ומטופל כהלכה מחזיק מעמד זמן רב. חומרת נירוסטה מבטיחה עמידות ומתאימה ביותר ליישומי חוף. לגבי סגנון החומרה יש לחפש ספק טוב ולהודיע ​​לו על בחירתכם האישית. העדפה למנעולים מגולמים ומעוצבים איכותיים, טבעות משיכה ותפיסות כדורים מוסיפים לסגנון.Source by Dave H Clark

כתיבת תגובה