16 טיפים שיעזרו לך להתקדם בתהליך צמצום הבית

המאמר האחרון שלנו כלל 11 טיפים שיעזרו לכם להתחיל בתהליך צמצום הבית. בעוד מאמר זה התמקד יותר באיך אתה יכול "להתחיל", מאמר זה לוקח אותך לשלב הבא ומספק לך 16 טיפים ואסטרטגיות שנועדו "להמשיך להתקדם" לאחר שהתחלת בתהליך צמצום הבית.

דע ערכים לפני שתתחיל לזרוק. "אל תעשה", אני חוזר, "אל תעשה", התחל לזרוק כל דבר לפני שמישהו יסתכל על הערך הפוטנציאלי. לעתים קרובות מדי דברים שאתה תופס כבעלי ערך מתגלים כחסרי ערך, בעוד שדברים שאתה תופס כבעלי ערך מועט בסופו של דבר בעלי ערך ניכר.

בקש מאיש מקצוע שיעזור לך בערכים: לפני לזרוק משהו, יהיה חכם לשכור מישהו שבקיא בערכי רכוש אישי כדי לספק לך הערכות שווי לפני תחילת תהליך ההשלכה. הערכת שווי נכס אישי מקצועית בבית היא בדרך כלל מקום טוב להתחיל בו עבור רוב האנשים. הערכת USPAP תהיה מדויקת ומפורטת יותר, אך תעלה משמעותית יותר בגלל הזמן הכרוך בהכנתה. העלות מראש של כל אחד מהם אמורה להיראות סבירה למדי בהשוואה להפסד הפוטנציאלי אם תזרוק את הדברים הלא נכונים.

למה ששילמת אין שום קשר לערך היום: נסקור את המושג הזה יותר לעומק במאמר מאוחר יותר, אבל בשלב זה אתה חייב להבין שלמה ששילמת עבור משהו אין שום השפעה…אין…מה זה יביא בשוק של היום.

התחל מוקדם בתהליך: מה שלא תעשה, אל תחכה לרגע האחרון כדי להתחיל. התחילו מוקדם, עבדו בקוביות זמן קטנות יותר, והעבודה תעבור הרבה יותר קלה.

התחל עם חדר קטן: התחל בבחירת חדר קטן מלכתחילה. לאחר שהחדר הקטן יותר הושלם בהצלחה, יהיה קל יותר לעבור לחדר מורכב יותר.

התחל עם חדר שיש לו פחות התקשרות סנטימנטלית: חדר אמבטיה, ארון או מטבח עשויים להיות מקום טוב להתחיל בו. הדבר החשוב ביותר הוא להתחיל איפשהו, ואז לבנות מומנטום לקראת פרויקטים גדולים יותר.

התחל עם חפצים גדולים יותר: לרוב קל יותר להתחיל בביטול פריטים גדולים יותר, כגון רהיטים. ההיגיון כאן הוא שאתה יכול להתחיל להרגיש כאילו אתה מתקדם רק לאחר קבלת כמה החלטות.

התחל עם חלק מהבית שאתה לא משתמש בו כרגע: חדר שינה ריק של ילד בוגר הוא לעתים קרובות מקום טוב להתחיל בו.

התחל עם ניירות אישיים ותמונות משפחתיות: זה לא יקנה לך כל כך הרבה מקום, אבל זה יכול להיות כיף, וזה שלב הגיוני להתחיל בתהליך ההקטנה.

עבודה בבלוקים מוגבלים של זמן: התהליך יכול להיות מאוד מעייף וסוחט רגשית. הגבל את עצמך לכמה שעות בלבד בכל פעם, לפחות בהתחלה. לאחר מכן, אם אתה מרגיש בשל, אתה יכול לעבוד בפרקי זמן ממושכים.

היצמד לפרויקט ספציפי עד לסיום: לאחר שתתחיל, עשה כמיטב יכולתך להשלים פרויקט ספציפי, במיוחד פרויקטים קטנים יותר. לדוגמה, אם אתה מתחיל לנקות ארון, סיים את הפרויקט הזה לפני שתמשיך לפרויקט אחר. עם זאת, יש להכיר בכך שפרויקטים גדולים יותר, כגון מרתף או עליית גג, ככל הנראה לא יושלמו בפגישה אחת.

צפו את מזג האוויר: תכנן מראש, תוך התחשבות במזג האוויר. אתה לא רוצה לעבוד בעליית הגג ביום יולי לוהט, ואתה לא רוצה לעבוד במוסך או בבניינים חיצוניים במזג אוויר תת-קפיא. השתמשו במזג האוויר לטובתכם.

תן לעצמך תאורה מספקת: מעט ייעשה אם אתה לא יכול לראות מה אתה עושה. אם החדר בו אתה עובד אינו מואר מספיק, הכנס קצת תאורה זמנית כדי להאיר את סביבת העבודה.

תן לעצמך מרחב עבודה בשפע: אתה לא יכול למיין הרבה לערימות או קטגוריות מיון על שולחן קלפים מתקפל בודד ורעוע. נסו לספק לעצמכם שולחן מתקפל אחד או יותר מוצק בגודל 3' x 8'. לשולחנות של היום יש פלטות קלות ופלסטיק והרבה יותר קל להעביר אותם לבד משולחנות העץ הכבדים של שנים קודמות.

השתמש בשקיות פלסטיק כבדות להשלכה: זה לא משנה אם אתה קונה אותם בסופרמרקט, בחנות שיפוץ בית או בחנות דולרית, הקפד להשתמש בשקיות ניילון כבדות לאריזת בגדים ומצעים ישנים, או לזרוק דברים קטנים לא רצויים לפח השבועי. אין דבר מתסכל יותר מאשר לשבור שקית ניילון קלה יותר לאחר שביליתם זמן רב באריזתה.

בתים עם יותר שטח יכולים להימכר טוב יותר: מכירת הנכס האישי שלך יכולה להכניס לך אפילו יותר כסף כשאתה מוכר את הבית הנוכחי שלך. העומס נוטה לגרום לבית להיראות קטן. על ידי צמצום היקף לפני שאתה מוציא את הבית שלך לשוק, אתה יכול לגרום לבית שלך להיראות אפילו יותר גדול ממה שהוא באמת, ובכך להגדיל את המכירות שלו. ידוע לנו על מצב אחד שבו סוכן הנדל"ן הרגיש שבית מכניס $30,000-$40,000 יותר ממה שהיה מביא לו לא היה צמצום הבית.Source by Michael Ivankovich

כתיבת תגובה